KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12113004
nr 1211 3004
Philip von Schantz
(1928-1998), Sverige
Etsning, Stilleben med kanna. Signerad, daterad -55, numrerad 23/90. Motivet: 17x22 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 19:07:01
22/10 14:53:05
22 okt
Philip von Schantz
Läs mer om Philip von Schantz